اطلاعیه شماره 11
10 اسفند 1400
اطلاعیه شماره 11

قابل توجه سخنرانان و ارائه دهندگان پوستر شرکت کننده در

بیست و هفتمین سمینار جبر ایران

 

 ضمن سپاس و قدردانی از مشارکت عزیزان گرانقدر دراین رویداد، توجه شما را به نکات مهم زیر جلب می نماییم:1-   حضور سخنرانان و ارائه دهندگان پوستر، از شروع تا پایان زمان تعیین شده در برنامه سمینار، در تالار مجازی مربوطه الزامی است.

در صورت عدم حضور سخنران در زمان تعیین شده، آن جلسه لغو خواهد شد و همچنین، مقاله مذکور در مجموعه مقالات سمینار چاپ نخواهد گردید و هزینه ثبت نام نیز عودت داده نخواهد شد.

 

2-   در تالار مجازی، برای مقالاتی که به صورت ارائه شفاهی پذیرفته شده‌اند، پس از معرفی سخنران توسط رئیس جلسه‌، درابتدا فیلم سخنرانی ضبط شده، توسط هماهنگ کننده جلسه (به مدت 15 دقیقه) پخش خواهد شد. سپس، سخنران به سوالات احتمالی شرکت کنندگان پاسخ خواهد داد (به مدت 5 دقیقه).

 

 

3- ارائه دهندگان پوستر موظف هستند که در زمان تعیین شده طبق برنامه سمینار  از طریق لینک مربوطه، که در روزهای آتی اعلام خواهد شد، در تالار مجازی حضور داشته باشند و به پرسش‌های شرکت کنندگان و یا رئیس جلسه پاسخ دهند. در صورت عدم حضور ایشان، گواهی ارائه صادر نخواهد شد و همچنین، مقاله ایشان در مجموعه مقالات چاپ نخواهد گردید و هزینه ثبت نام نیز عودت داده نخواهد شد.


 4-از سخنرانان و ارائه دهندگان پوستر درخواست می‌گردد که فایل پی دی اف ارائه و فیلم ضبط شده خود را روی رایانه شخصی خود، جهت استفاده احتمالی در جلسه سخنرانی یا ارائه پوستر، آماده داشته باشند.


 

این رویداد توسط پلتفرم بیگ بلو باتن، که یکی از بهترین ابزار برگزاری وبینار و وب‌کنفرانس است، برگزار می‌گردد. برای ورود به تالارهای مجازی از طریق لینک های مربوطه،  لطفا نام و نام خانوادگی (با حروف لاتین) خود را وارد کنید.با سپاس فراوان

دبیر خانه بیست و هفتمین سمینار جبر ایران، دانشگاه خلیج فارس، بوشهر